Przedstawiamy naszą subiektywną TOPlistę LAPTOPÓW DLA NAUCZYCIELI, jednak zanim zaczniemy, na wstępie mamy kilka sugestii:

Wybierz laptop z dużą ilością pamięci RAM

Jeśli szukasz laptopa, który zapewni Ci płynne działanie i umożliwi pracę z wieloma programami jednocześnie, warto wybrać model z dużą ilością pamięci RAM. Dzięki temu będziesz miał większą przestrzeń do przechowywania danych tymczasowych, co pozwoli na szybsze działanie systemu i aplikacji. Zalecam wybór laptopa z co najmniej 8 GB pamięci RAM, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie model z 16 GB lub więcej.

Zwróć uwagę nie tylko na ilość, ale również na szybkość pamięci RAM

Im nowsza technologia, tym lepiej. Obecnie najnowszym standardem jest DDR5.

Wybierz matową matrycę

To dobry wybór dla osób, które pracują w miejscach o zmiennym oświetleniu Matowa powłoka zmniejsza odbicia światła, co przekłada się na lepszą widoczność ekranu i zmniejsza zmęczenie oczu.

Częstotliwość odświeżania 120 Hz zapewni płynniejsze działanie i jest łagodniejsza dla oczu

NASZE TOP 3 (BUDŻET 2600 ZŁ – dopłata 100 zł do bonu)

Jeśli potrzebujesz lepszego sprzętu (np. do pracy w programach graficznych lub gier) proponujemy laptop z oddzielną kartą graficzną i lepszą jakością matrycy. W tym przypadku będziesz musiał/a dopłacić do bonu 1500zł

Poniższa propozycja przeznaczona jest dla użytkowników produktów Apple lub osób, które planują rozpocząć przygodę z MacBookiem.

Naszym zdaniem wybór poniższego komputera (i każdego innego pracującego na systemie ChromeOS) to kiepski pomysł *

*Chromebook to dobry wybór dla tych, którzy potrzebują urządzenia głównie do przeglądania internetu, pisania dokumentów i korzystania z aplikacji online. Są one zwykle tańsze i lżejsze niż tradycyjne laptopy, ale mają mniejszą pamięć wewnętrzną i nie będą odpowiednie dla użytkowników wymagających zainstalowania specjalistycznego oprogramowania. Nie można podłączyć do niego bezpośrednio drukarek, skanerów, aparatów, etc.

ŻYCZYMY OWOCNYCH ZAKUPÓW!