Witajcie! W ostatnim czasie stawiamy na wykorzystanie przestrzeni klasy! Dlaczego? Bo wierzymy, że może ona służyć efektywnej nauce oraz celom wychowawczym, a nie tylko stanowić element dekoracyjny.

Oto kilka z naszych realizacji gazetek, które wykonałyśmy z Uczniami w ramach godziny wychowawczej (wszystkie materiały znajdziesz w AKADEMII WYCHOWAWCY, a na końcu tego wpisu czeka na Ciebie darmowy materiał).

Skuteczna komunikacja to również dialog z rodzicami. Przygotuj gazetkę, na której zaproponujesz alternatywne pytania do zadania dziecku po szkole, które wzmacniają jego poczucie wartości i motywację do nauki.

Klasowe wyzwanie 15 dni – przez 15 dni skupiamy się na konkretnym zagadnieniu, np. punktualności.

Frytki mocy to motywacyjne cytaty, po które uczniowie mogą sięgnąć, by podwyższyć swoją motywację. Możecie dodać swoje propozycje!

Stwórzcie klasową gazetkę komunikacji, która posłuży Wam do przekazywania i zapamiętywania najważniejszych informacji.

Przyszłość świata jest w tej klasie – to hasło, którego uczniowie powinni być świadomi! Zapiszcie swoje imiona na papierowych samolotach, które sami złożycie.

Jeszcze więcej patentów na gazetki i aktywności znajdziesz w naszym cyklu szkoleń AKADEMIA WYCHOWAWCY – to aż 3 moduły szkoleniowe i możliwość zakupu pakietu z ebookiem lub książką z 100 pomysłami na godzinę wychowawczą!