Walentynki już jutro! Myślisz, że to czas tylko na miłosne liściki i gazetkę w serduszka?! NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Przygotowałyśmy dla Was materiały, dzięki którym przeprowadzicie merytoryczną lekcję języka polskiego lub edukacji polonistycznej wplatając w to motyw miłości💗! A to nie koniec niespodzianek! 

Co powiecie na pocztę walentynkową? Chcemy zachęcić uczniów do tworzenia kartek walentynkowych udostępniając im wiele przydatnych materiałów oraz instrukcję! Dobra zabawa gwarantowana, a przy okazji – powtórka z redagowania kartki z życzeniami jak się patrzy!

Do udziału w walentynkowych powtórkach zaprosimy również ósmoklasistów, z którymi porozmawiamy o motywie miłości w literaturze, przygotujemy gazetkę tematyczną oraz poszukamy zakochanych bohaterów literackich. 

Uczniowie z klas I – III z kolei wykonają z nami walentynkowe lapbooki, zastanowią się nad znaczeniem słowa: MIŁOŚĆ oraz zagrają w tematyczne powtórzeniowe 5 SEKUND!

Brzmi dobrze?! Chcesz razem z nami połączyć przyjmne z pożytecznym i bawić się jutro znakomicie? Koniecznie zapoznaj się z ofertą: