Święta nietypowe od zawsze były dla nas okazją do przeprowadzenia ciekawych zajęć tematycznych! Uczniowie są wówczas niezwykle zmotywowani i … nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że właśnie przyswajają nowe treści. Jeśli znacie nas choć trochę – wiecie doskonale, że nauka poprzez zabawę to nasz NADRZĘDNY CEL!

We wrześniu postawiłyśmy na obchody: Dnia Rzek, Pierwszego Dnia Jesieni oraz Dnia Jabłka.

Dzień Rzek w 2022 roku wydaje się być szczególnie istotny. Może nie mieliśmy wcześniej okazji podyskutować w naszych klasach na temat katastrofy ekologicznej na Odrze? To zdecydowanie idealny moment!

Pierwszy Dzień Jesieni to czas na szereg tematycznych gier i zabaw, dzięki którym uczniowie utrwalą wszystkie najważniejsze wiadomości na temat rozpoczynającej się właśnie pory roku. Jesteśmy pewne, że nikt nie poczuje się wywołany do tablicy podczas gry w 5 SEKUND, a opis jesiennego liścia nikogo nie przerazi.

Miesiąc zakończymy cyklem zajęć poświęconych JABŁKOM! Dzięki naszym materiałom uczniowie przypomną sobie dlatego ,,Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza daleko ode mnie”! Tegorocznym hitem z pewnością będą przestrzenne notatki dotyczące cyklu rozwoju jabłka! Uczniowie kochają takie materiały!

Postanowiłyśmy, że wszystkie opisane materiały stanowić będą #pakizapiątaka! Uwielbiamy ten moment, kiedy zabieracie nasze pomoce na swoje zajęcia! Mamy nadzieję, że razem uda nam się zaskoczyć Twoich Uczniów, którzy zapewne będą świetnie się bawić, nie zdając sobie sprawy jak intensywnie właśnie się uczą!