Co Nauczyciel powinien zrobić w ferie? Wypocząć! W sposób taki, jaki lubi: aktywnie, z dobrą książką lub… w spokoju i we własnym tempie uczyć się czegoś nowego, szukać nowych metod i rozwijać się!

Oto nasze propozycje, nauczycielskie wyzwania na te ferie! Może spróbujesz?

Przekonaj się do qr kodów! To świetne narzędzie, które sprawi, że nawet standardowe wypełnianie ćwiczeń stanie się dla uczniów ekscytujące!

Spróbuj napisać swój test na uważność. Może wykorzystasz fakty z życia Waszej klasy? To także świetne narzędzie, by powtórzyć najważniejsze informacje po feriach.

Podejmij wyzwanie ESCAPE ROOM. Twoja lekcja może się stać emocjonującą rozgrywką, którą uczniowie zapamiętają na długo.

Zawsze wydawało Ci się, że przekazanie informacji zwrotnej uczniowi jest czasochłonne? Spróbuj czegoś innego – może qr kody lub personalizowane motywatory?

Jeśli chcesz razem z nami nauczyć się konkretnych umiejętności – tworzenia qr kodów, testów na uważność, escape roomów i personalizowanych informacji zwrotnych, wpadaj na pokład naszej Feryjnej Akademii Kreatywnego Nauczyciela – W Twoim tempie!

Dlaczego w Twoim tempie? Ponieważ stawiamy na szkolenia-tutoriale, pokażemy pomysły krok po kroku i gwarantujemy, że po zakończeniu Akademii będziesz w stanie sama/sam przygotować świetne pomoce dydaktyczne!

Dajemy Ci możliwość zadania każdego pytania oraz powrotu do tutoriali w dowolnym czasie – bierzesz udział w live lub/i oglądasz kiedy chcesz.

Feryjna Akademia w Twoim tempie składa się z 6 modułów szkoleniowych. Po każdym z nich otrzymasz zaświadczenie, dostęp do nagrania oraz przykłady wytworzonych podczas szkoleń materiałów (qr kodów, uniwersalny test na uważność, escape room online i offline, informacje zwrotne oraz ćwiczenia na uważność!

Koszt udziału to 99 zł, czyli niecałe 17 zł za jedno szkolenie.