Czerwiec dobiega końca, a z nim kończy się również nauczycielska gorączka: przygotowań, drukowania, wycinania, a nawet kupowania drobnych prezentów!

Musimy przyznać, że zaskoczyliście nas realizacjami inspirowanymi naszymi pomysłami. Jesteśmy szczerze wzruszone! W ciągu roku szkolnego otrzymywałyśmy od Was mnóstwo wiadomości, w których pokazywaliście jak kreatywnie podchodzicie do swojej pracy – nie tylko wykorzystując nasze propozycje, ale też przerabiając je, tworząc swoje, zaskakując uczniów na każdym kroku.

Dlatego postanowiłyśmy, że ten wpis musi się tutaj pojawić. Również po to, by wyrazić nasze uznanie dla Waszego zaangażowania i pasji.

Wśród Waszych realizacji królowały świecące bransoletki z dedykacją “Zawsze świeć przykładem”, chętnie wykorzystywaliście również nakładki na ołówki. Jednak prawdziwym hitem okazał się prezent z wykorzystaniem popularnych czekoladek “z podziękowaniem” – otrzymałyśmy nawet prośby o stworzenie wersji dla kolegów z pracy : to piękny gest!

Absolwentów pożegnaliście również inną naszą propozycją: kartkami 3d z malutkimi autkami, życząc młodym ludziom “szerokiej drogi”:

Byli wśród Was również tacy, którzy skusili się na nasze nieco bardziej “szalone” pomysły, jak na przykład pędzel:

Pożegnaliście swoich Uczniów, przygotowując okolicznościowe podziękowania i dyplomy. Nie pominęliście nikogo, w końcu KAŻDY uczeń odniósł choćby najmniejszy SUKCES.

Z pewnością wiele serca włożyliście w przygotowane świadectw, dyplomów, podziękowań…

To najlepszy dowód na to, że WY TEŻ MACIE OGROM POWODÓW DO ŚWIĘTOWANIA!

Dlatego, tworząc dyplomy dla uczniów, rodziców, dyrekcji, byłyśmy przekonane, że musimy stworzyć jeszcze jeden – dyplom dla Was!

GRATULUJEMY CI I ŻYCZYMY ODPOCZYNKU W TRAKCIE LETNICH MIESIĘCY!

A teraz…. Czas na wakacje? Wakacje mają uczniowie, a my udajemy się na zasłużony URLOP!

Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was na coroczne wydarzenie, o które pytaliście już od początku czerwca (a to oznacza, ze chyba na nie czekacie!):
WAKACYJNA AKADEMIA KREATYWNEGO NAUCZYCIELA POWRACA 

Bo w końcu samorozwój, odświeżenie i uporządkowanie swojego warsztatu pracy i twórcze spędzenie „wolnych” dni to też forma odpoczynku.

Konkretne informacje o Akademii znajdziecie TUTAJ, a tymczasem zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję:

ORGANIZACJA I EFEKTYWNOŚĆ W PRACY NAUCZYCIELA,


która odbędzie się 30 czerwca, o godzinie 21:30 w GRUPIE KREATYWNYCH NAUCZYCIELI

Dołącz do grupy i weź udział w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/groups/1137447773479171/